Проект рішень виконавчого комітету від 20.01.2021 “Про затвердження Положення про стипендії виконавчого комітету Коростенської міської ради для провідних спортсменів Коростенської МТГ”

20.01.2021 168

Проект рішень виконавчого комітету від 20.01.2021 “Про затвердження Положення про стипендії виконавчого комітету Коростенської міської ради для провідних спортсменів Коростенської МТГ”

 

 

 У К Р А Ї Н А

Коростенська міська рада Житомирської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 Від   20.01.2021р.  № ____  

 

Про затвердження Положення про стипендії  виконавчого комітету Коростенської міської ради  для провідних спортсменів Коростенської міської  територіальної громади

 

З        метою         забезпечення        матеріального      стимулювання     провідних спортсменів та тренерів Коростенської міської територіальної громади, в рамках реалізації    Програми розвитку фізичної культури      і спорту      у Коростенській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1089 від 04.11.2020р. ,,Про затвердження Стратегії розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 року”, керуючись ст.32, ст.40, п. 1 ч. а ст.52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Коростенської міської ради

РІШАЄ:

  1. Затвердити Положення про стипендії виконавчого комітету Коростенської міської ради для провідних спортсменів Коростенської міської територіальної громади (Додаток 1).
  2. Відділу молоді та спорту виконавчого комітету Коростенської міської ради (Черних О.В.) забезпечити організацію роботи щодо призначення стипендій, відповідно до Положення.

 

Міський  голова                                                      Володимир МОСКАЛЕНКО

 

Заступник міського голови           Олександр СИНИЦЬКИЙ

Керуючий справами виконкому         Андрій ОХРІМЧУК

Начальник відділу молоді та спорту        Олена ЧЕРНИХ

Начальник юридичного відділу          Тетяна КАМІНСЬКА

                                                                                             Додаток 1

                                                                                             до рішення виконавчого комітету   від  20.01.2021р. № ______

 

Положення  про стипендії виконавчого комітету Коростенської міської ради

для провідних спортсменів Коростенської міської територіальної громади

 

  1. Стипендії виконавчого комітету Коростенської міської ради для провідних спортсменів Коростенської міської територіальної громади (далі – стипендії) призначаються кращим спортсменам.
  2. Стипендії призначаються щороку, станом на 1 лютого, за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті на фінансування спортивних заходів і змагань з олімпійських та неолімпійських видів спорту.
  3. Кількість та розмір стипендій, список спортсменів, яким призначаються стипендії, затверджується розпорядженням міського голови за поданням відділу молоді та спорту виконавчого комітету Коростенської міської ради, після розгляду на засіданні координаційної ради з питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту.
  4. На одержання стипендій висуваються спортсмени, які представляють Коростенську міську територіальну громаду на змаганнях усіх рівнів. Обов’язковою умовою для оформлення стипендії є здобуття спортсменом протягом року, що минув, 1-6 місць на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу, Європи, України та 1-3 місць на чемпіонатах області серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків та дівчат.
  5. Висування спортсменів на здобуття стипендій проводять тренери Коростенської міської територіальної громади, голови місцевих федерацій (осередків всеукраїнських спортивних федерацій), керівники фізкультурно-спортивних установ та організацій, спортивних клубів. Конкурсний відбір спортсменів здійснюється на засіданні координаційної ради з питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту. За результатами конкурсу відділ молоді та спорту виконавчого комітету Коростенської міської ради готує пропозиції щодо встановлення стипендій.
  6. Виплата стипендій може припинятися за клопотанням відділу молоді та спорту виконавчого комітету Коростенської міської ради на підставі подання тренерів, у разі порушення спортсменом навчальнотренувального процесу, зниження спортивних результатів або дискваліфікації спортсмена.

 

Керуючий справами виконкому                                Андрій ОХРІМЧУК

 

 

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 37 Усі
Чат-бот Гаряча лінія