Звіт депутата Коростенської міської ради VIII скликання Стужука Володимира Миколайовича за 2023 рік

29.02.2024 65

ДЕПУТАТ КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Стужук Володимир Миколайович

вул. Грушевського, 22, м. Коростень, Житомирської обл.. 11500

тел.. 067 472-74-33

№ 7 від « 28 » лютого 2024 року

Керуючись Законом  України «Про місцеве самоврядування», Законом України  «Про статус депутатів місцевих рад»,  Конституцією України.  На виконання статті 16 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, згідно рішення тридцятої сесії VІІІ скликання від 21.12.2022 р. №1583 «Про проведення  звітів депутатів Коростенської міської ради VIIІ скликання перед виборцями за 2023 рік».

Звіт про депутатську діяльність

Протягом 2023 року мною  як депутатом міської ради прийнято участь в 91% засіданнях сесії та 98% у роботі постійної Комісії з питань бюджету, економіки та комунальної власності  та інших постійних комісій міської ради.

Приймав участь у розробці проектів рішень які розглядались на засіданнях сесії з питань економічного та соціального розвитку Коростенської громади, підтримки малого та середнього бізнесу, розробка тимчасових графіків руху громадського транспорту, проектів пов’язаних з налагодженням партнерських стосунків з містами в Україні та закордоном. Підтримка контактів з благодійними, громадськими організаціями для забезпечення жителів громади гуманітарною допомогою, та комунальних підприємств критичної інфраструктури обладнанням для забезпечення безперебійної роботи.

З початку військової агресії не виїжджав з міста, залишався на території громади та надавав допомогу, підтримку ТРО, ЗСУ для забезпечення оборони міста, та жителям громади.

За звітний період:

– проведено 7 зустрічей з виборцями  мікрорайонів  Чигири, Коростень-Подільський,

– приватні звернення громадян 31, вирішені особисто 26.

– надано відповіді, роз’яснення та допомога 16 звернень виборців з питань оформлення документів, звернень до державних та місцевих органів врядування.

– на постійній основі підтримка та допомога  людям похилого віку які проживають в мікрорайоні  Коростень-Подільський (продукти харчування, засоби гігієни)

– на постійній основі шефство над учнями які навчаються в Ліцеї №8

– фінансова підтримка громадських, благодійних організацій, волонтерів які працюють на допомогу ЗСУ, службовцям ЗСУ,

– співпраця з міжнародними організаціями в напрямках постачання гуманітарної та благодійної допомоги в Коростенську громаду місцевим жителям

– на звернення виборців було направлено 5 листів до комунальних підприємств міста (освітлення, грейдерування, ремонт водопостачання, усунення аварійних ситуацій, заходи по попередженню підтоплень приватних садиб район Коростень-Подільський)

       Депутат міської ради                                   Стужук В.М.

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 43 Усі
Чат-бот Гаряча лінія