Про обмеження перебування дітей без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють

08.02.2023 157

Про обмеження перебування  дітей без супроводу батьків  або осіб, що їх замінюють

РІШЕННЯ

дев`ятої сесії  VI скликання

 

від  20.10.2011 р. №379

 

Про обмеження перебування

дітей без супроводу батьків

або осіб, що їх замінюють.

 

На виконання положень Національної програми “Діти України”, та з метою впорядкування роботи закладів, які надають комп’ютерні, ігрові та розважальні послуги неповнолітнім, боротьби з негативними явищами, які мають місце в дитячому середовищі, та розглянувши рішення координаційної ради в справах сім’ї, молоді та дітей, керуючись п.1 ст.25, ст.32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про охорону дитинства”, рішенням обласної ради від 22.05.09 № 822 „Про обмеження перебування  дітей без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, залах ігрових автоматів, на вулицях та інших громадських місцях населених пунктів області”, Коростенська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Обмежити перебування дітей без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, у закладах дозвілля, комп’ютерних закладах, залах ігрових автоматів, віком до 14 років після 21.00 год. в зимовий період, після 22 год. – в літній, а віком від 14 до 16 років – після 22.00 год. в зимовий період, після 23 год. – в літній.
  2. Керівникам закладів, які надають комп’ютерні послуги, забезпечити дотримання режиму користування комп’ютерами дітьми відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров`я від 15.12.2009 р. №947 „Про затвердження Державних санітарних норм і правил влаштування, утримання, обладнання та організації роботи закладів, які надають послуги з комп’ютерної ігрової діяльності дітям”.
  3. Заборонити неповнолітнім доступ до ігор, які пропагують жорстокість та насилля.
  4. 4. Керівникам закладів, які надають комп’ютерні та ігрові послуги, пристосувати роботу закладів для надання послуг дітям-інвалідам.

 

Міський голова                                                      В. Москаленко

 

Секретар міської ради                                                                            В. Ходаківський

Заступник міського голови                                                                   О. Дзига

Начальник юридичного відділу                                                            Т. Камінська

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 43 Усі
Чат-бот Гаряча лінія