Про процедуру оцінки впливу на довкілля

08.04.2024 36

Про процедуру  оцінки впливу на довкілля

 

КОРОСТЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

 

Від  26.12.2023р. №_587

Про процедуру

оцінки впливу на довкілля

 

 

 

 

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», Закону України від 13.07.2023 №3227-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення та цифровізації процедури оцінки впливу на довкілля», листа №3540/1-3/3 від 18.12.2023 Житомирської обласної державної адміністрації, та керуючись п. 1,7,19,20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Призначити головного спеціаліста відділу з питань цивільного захисту виконавчого комітету Коростенської міської ради Козаченко Тетяну Анатоліївну представником місцевого самоврядування при проведенні консультацій щодо звіту з оцінки впливу на довкілля при проведенні процедури оцінки впливу на довкілля суб’єктів господарювання.

2.Головному спеціалісту відділу з питань цивільного захисту виконавчого комітету Коростенської міської ради Козаченко Тетяні Анатоліївні оприлюднювати документи та інформацію відповідно до процедури оцінки впливу на довкілля згідно термінів встановлених законодавством.

3.В разі відсутності призначеного представника місцевого самовря-дування при проведенні процедури оцінки впливу на довкілля покласти обов’язки на одного з головних спеціалістів відділу з питань цивільного захисту виконавчого комітету Коростенської міської ради.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Вигівського В.В.

 

 

Володимир МОСКАЛЕНКО

Перший заступник міського голови

Володимир ВИГІВСЬКИЙ

Заступник міського голови

Олександр СИНИЦЬКИЙ

Начальник відділу з питань

цивільного захисту

Олег БОШАКОВ

Начальник юридичного відділу

Тетяна КАМІНСЬКА

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 43 Усі
Чат-бот Гаряча лінія