Про продовження без проведення аукціону договору оренди нежитлових приміщень за адресою: вул. Слави, 1-А, с. Новаки, Коростенський район, Житомирська область, укладеного з Житомирською дирекцією АТ «Укрпошта»

05.01.2022 190

Про продовження без проведення аукціону договору оренди нежитлових приміщень за адресою: вул. Слави, 1-А, с. Новаки, Коростенський район, Житомирська область, укладеного з Житомирською дирекцією   АТ «Укрпошта»

У К Р А Ї Н А

Коростенська міська рада Житомирської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 Від  19.01.2022 р.  №______

Про продовження без проведення аукціону договору оренди нежитлових

приміщень за адресою: вул. Слави, 1-А, с. Новаки, Коростенський район,

Житомирська область, укладеного з Житомирською дирекцією

АТ «Укрпошта»

Розглянувши заявку  № 13214 від 06.09.2021р., подану через електронну торгову систему «Прозоро.Продажі», звіт про незалежну оцінку майна, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483, рішення Коростенської міської ради (сорок друга сесія VII скликання) від 08.10.2020р. № 1965 «Про врегулювання питань оренди майна комунальної власності територіальної громади міста Коростеня», керуючись пп.1 п. а ст.29, ч.1 ст.52, ч.6 ст.59, ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Коростенської міської ради

РІШАЄ:

  1. Продовжити без проведення аукціону договір оренди нежитлових приміщень за адресою: вул. Слави, 1-А, с. Новаки, Коростенський район, Житомирська область, укладеного з Житомирською дирекцією
    АТ «Укрпошта» з орендною платою, розрахованою відповідно звіту про незалежну оцінку.
  2. Орендар до підписання договору оренди сплачує:

– авансовий внесок в розмірі двох місячних орендних плат на рахунок балансоутримувача – виконавчого комітету Коростенської міської ради;

– забезпечувальний депозит в розмірі двох місячних орендних плат, але не менше розміру мінімальної заробітної плати  станом на перше число місяця, в якому укладається договір, на рахунок орендодавця – управління земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради.

  1. Доручити юридичному відділу виконавчого комітету Коростенської міської ради підготувати та укласти договір оренди в новій редакції згідно з примірним договором оренди.
  2. Договір оренди підлягає реєстрації у відділі комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради.

 

 

Міський голова                                                           Володимир МОСКАЛЕНКО

 

Заступник міського голови

Олександр ЯСИНЕЦЬКИЙ

Начальник управління земельних

                 відносин та комунальної власності

Світлана  ЛЮБОЧКО

Головний спеціаліст відділу комунальної власності

Наталя  МИКИТЧУК

Начальник юридичного відділу

 Тетяна КАМІНСЬКА

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 43 Усі
Чат-бот Гаряча лінія