Про створення консультаційного пункту щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях техногенного, природного, соціального та воєнного характеру при адміністративному будинку відділу з питань цивільного захисту виконавчого комітету міської ради

15.02.2022 229

Про створення консультаційного пункту щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях техногенного, природного, соціального та воєнного характеру при адміністративному будинку відділу з питань цивільного захисту виконавчого комітету міської ради

У К Р А Ї Н А

Коростенська міська рада Житомирської області

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

      Р І Ш Е Н Н Я

 

 Від  02.03.2022р. № ____

Про створення консультаційного пункту
щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях
техногенного, природного, соціального та
воєнного характеру при адміністративному
будинку відділу з питань цивільного захисту
виконавчого комітету міської ради

Відповідно до пункту 2 статті 19 Кодексу цивільного захисту України,  постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013р. № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», з метою підвищення ефективності просвітницько-інформаційної роботи і пропаганди знань з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях серед населення Коростенської міської територіальної громади, що не зайняте у сферах виробництва та обслуговування, керуючись п.1, ч.а, ст.30, ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Коростенської міської ради:

       РІШАЄ:

  1. До 10 травня 2022 року створити консультаційний пункт щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях техногенного, природного, соціального та воєнного характеру (далі – консультаційний пункт) при адміністративному будинку відділу з питань цивільного захисту виконавчого комітету міської ради (Бошаков О.Г.).
  2. Відділу з питань цивільного захисту виконавчого комітету міської ради:

2.1. Призначити відповідальну особу за роботу консультаційного пункту.

2.2. До 20 травня 2022р. затвердити Положення про консультаційний пункт, затвердженого рішенням виконавчого комітету Коростенської міської ради від 08.04.2015р. № 142 «Про Примірне положення про  консультаційний пункт щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях техногенного, природного, соціального та воєнного характеру».

2.3.Виділити для розміщення консультаційного пункту спеціальне приміщення, яке обладнати необхідними стендами та укомплектувати навчальними засобами і методичною літературою.

2.4.Розробити комплект документів регламентуючих діяльність  консультаційного пункту:

– план роботи пункту;

– список працівників пункту;

– графік надання консультацій;

– розпорядок роботи;

– журнал обліку консультацій.

3.Коростенським територіальним курсам цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (ІІІ категорії) (Наровський І.Д.) постійно надавати консультаційно-методичну допомогу відповідальній особі за роботу консультаційного пункту.

 

Міський голова                                                         Володимир МОСКАЛЕНКО

Перший заступник міського голови

Володимир ВИГІВСЬКИИЙ

Начальник відділу з питань

цивільного захисту

Олег БОШАКОВ

                                Начальник юридичного  відділу

Тетяна КАМІНСЬКА

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 43 Усі
Чат-бот Гаряча лінія