Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 30.12.2021 р. №953 «Про оголошення аукціону на укладення договору оренди частини нежитлового приміщення першого поверху консультативно-діагностичного центру за адресою: вул. Грушевського, 7-Г, м. Коростень Житомирська область, та затвердження додаткових умов»

16.02.2022 411

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 30.12.2021 р. №953 «Про оголошення аукціону на укладення договору оренди  частини нежитлового приміщення першого поверху консультативно-діагностичного центру за адресою: вул. Грушевського, 7-Г, м. Коростень  Житомирська область, та затвердження додаткових умов»

У К Р А Ї Н А

Коростенська міська рада Житомирської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 Від 02.03.2022 р№_______

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 30.12.2021 р. №953 «Про оголошення аукціону на укладення договору оренди  частини нежитлового приміщення першого поверху консультативно-діагностичного центру за адресою: вул. Грушевського, 7-Г, м. Коростень  Житомирська область, та затвердження додаткових умов»

Розглянувши подання Комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483, рішення Коростенської міської ради (сорок друга сесія VII скликання) від 08.10.2020р. № 1965 «Про врегулювання питань оренди майна комунальної власності територіальної громади міста Коростеня» зі змінами, керуючись пп.1 п. а ст.29, ч.1 ст.52, ч.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Коростенської міської ради

РІШАЄ:

  1. Внести зміни в п.2 рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 30.12.2021 р. №953 «Про оголошення аукціону на укладення договору оренди частини нежитлового приміщення першого поверху консультативно-діагностичного центру за адресою: вул. Грушевського, 7-Г, м. Коростень  Житомирська область, та затвердження додаткових умов» та викласти його в новій редакції:

«2. Затвердити додаткові умови оренди майна:

– строк оренди – 5 років;

-використання приміщення – для розміщення закладу охорони здоров’я;

– ремонт під власні потреби здійснюється силами та за рахунок орендаря;

– орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним ст. 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»;

– орендарю заборонено укладати договір суборенди щодо цього майна;

– орендар зобов’язаний протягом 10 календарних днів з дня укладення договору застрахувати об’єкт оренди на суму його страхової вартості на користь балансоутримувача та надати балансоутримувачу копію договору страхування;

– орендар-переможець аукціону до підписання договору оренди сплачує:

– авансовий внесок в розмірі двох місячних орендних плат на рахунок балансоутримувача – Комунального некомерційного підприємства
«Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради;

– забезпечувальний депозит в розмірі двох місячних орендних плат, але не менше розміру мінімальної заробітної плати  станом на перше число місяця, в якому укладається договір, на рахунок орендодавця – управління земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради.»

  1. Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити підготовку та оприлюднення оголошення про проведення аукціону з урахування запропонованих змін.

 

Міський голова                                                       Володимир  МОСКАЛЕНКО

 

Заступник міського голови

Олександр ЯСИНЕЦЬКИЙ

Начальник управління земельних відносин та комунальної власності

Ірина КАМЕНЧУК

Начальник відділу комунальної власності

Ганна БАБСЬКА

Начальник юридичного відділу

 Тетяна КАМІНСЬКА

Документи за типом
Виконавчий комітетДокументів: 1608 Усі
Регуляторна політикаДокументів: 43 Усі
Чат-бот Гаряча лінія