Про закінчення опалювального сезону 2023-2024 року та організацію підготовки об’єктів  господарського комплексу і соціальної сфери Коростенської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 року та контролю за проходженням опалювального сезону

11.04.2024 28

Про закінчення опалювального сезону 2023-2024 року та організацію підготовки об’єктів  господарського комплексу і соціальної сфери Коростенської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 року та контролю за проходженням опалювального сезону

 

УКРАЇНА

Коростенська міська рада Житомирської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Від 29.03.2024 р.  № 182

Про закінчення опалювального сезону 2023-2024 року

та організацію підготовки об’єктів  господарського комплексу

і соціальної сфери Коростенської міської територіальної

громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 року

та контролю за проходженням опалювального сезону

 

 

            Відповідно до Закону України «Про теплопостачання», Постанови Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005 р. «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання  холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води  і водовідведення», Наказу Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань ЖКГ України від 10.12.2008 р. № 620/378     «Про затвердження Правил підготовки теплових господарств   до опалювального періоду», з метою забезпечення організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період та проходженням опалювального сезону 2024-2025 року, керуючись п.п. 1 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Коростенської  міської ради

РІШАЄ:

 

 1. В зв’язку з прогнозованим перевищенням протягом трьох діб середньодобової температури зовнішнього повітря +8ºС, підприємствам та установам, які проводять постачання теплової енергії для опалення об’єктів соціальної інфраструктури та житлового фонду, закінчити опалювальний сезон 2023-2024 року 31 березня 2024 року.

 

 1. Затвердити склад оперативного штабу по організації підготовки об’єктів господарського комплексу і соціальної сфери Коростенської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 року та контролю за проходженням опалювального сезону (додаток).

 

 

 1. Керівникам підприємств, установ, організацій:

3.1. До 26.04.2024 року провести обстеження, розробити плани     та затвердити графіки виконання робіт з підготовки підпорядкованих об’єктів до роботи  в осінньо-зимовий період 2024-2025 року.

3.2. Своїми наказами призначити відповідальних осіб за підготовку підпорядкованих об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 року.

3.3. Забезпечити підготовку підпорядкованих об’єктів до роботи     в осінньо-зимовий період 2024-2025 року відповідно до затверджених планів, складених за результатами весняного обстеження об’єктів.

3.4. Забезпечити контроль за безумовним виконанням вимог      та положень Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань ЖКГ України від 10.12.2008 р. № 620/378.

3.5. Завершити виконання затверджених заходів з підготовки підпорядкованих об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 року до 01 жовтня 2024 року.

 

 1. Оперативному штабу:

4.1. До 14.05.2024 року провести наради з керівниками підприємств, установ та організацій усіх форм власності з питань виконання запланованих заходів та затвердити графіки виконання робіт з підготовки об’єктів господарського комплексу і соціальної сфери Коростенської міської територіальної громади до роботи  в осінньо-зимовий період 2024-2025 року.

4.2. Хід підготовки об’єктів господарського комплексу і соціальної сфери Коростенської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 року щомісячно розглядати на засіданнях  штабу.

 

 1. Підприємствам – надавачам житлово-комунальних послуг вжити заходів щодо підвищення рівня платежів за надані житлово-комунальні послуги, активізувати проведення претензійно-позовної роботи, активізувати роботу підприємств з питань взаєморозрахунків та розрахунків за спожиті енергоносії.

 

 1. З метою узагальнення та своєчасного надання інформації до облдержадміністрації про хід підготовки об’єктів господарського комплексу і соціальної сфери Коростенської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 року:

– керівникам комунальних підприємств (КП «Теплозабезпечення»,   КП «Водоканал», КВГП, КВЖРЕП № 1, КП «Грозинське»);

–  начальнику відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради;

– начальнику відділу охорони здоровʼя виконавчого комітету Коростенської міської ради;

– начальнику відділу культури та туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради;

– керівникам приватних управляючих компаній (ТОВ «КВЖРЕП № 2», ПП «Житловий сервіс № 4», ПП «Коростенський житловий сервіс № 5»,               ТОВ «УША» та ін.);

– головам правлінь обʼєднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ):

до 20 числа кожного місяця (з травня по жовтень включно) надавати інформацію про підготовку підпорядкованих об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 року до Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради.

 

 1. Хід підготовки об’єктів господарського комплексу і соціальної сфери Коростенської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 року розглянути на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у ІІІ кварталі 2024 року.

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Вигівського В.В.

 

 

 

Міський голова                                             Володимир МОСКАЛЕНКО

 

 

 

 

 

Перший заступник міського голови

                                                                                                              Володимир ВИГІВСЬКИЙ

Начальник управління ЖКГ

Валерій МАРТИНЮК

Начальник юридичного відділу

                                                                                                           Тетяна Камінська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення  виконавчого комітету

Коростенської міської ради

від  29.03.2024 р. № 182

 

 

 

Склад

оперативного штабу по організації підготовки обʼєктів господарського комплексу і соціальної сфери Коростенської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 року

 та контролю за проходженням опалювального сезону

 

№ з/п ПІБ

Посада

1 Вигівський

Володимир Васильович

Перший заступник міського голови  – голова штабу
2 Мартинюк

Валерій Михайлович

Начальник Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради  – заступник голови штабу
3 Краснокутська

Алла Володимирівна

Начальник відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради
4 Козаченко

Ольга Олегівна

Начальник відділу культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради
5 Заєць

Микола Анатолійович

Начальник відділу охорони здоровʼя виконавчого комітету Коростенської міської ради
6 Бошаков

Олег Георгійович

Начальник відділу з питань цивільного захисту виконавчого комітету Коростенської міської ради
7 Баранівська

Тетяна Миколаївна

Директор КП «Теплозабезпечення»

 

8 Онищук

Андрій Миколайович

Т.в.о. начальника КП «Водоканал»

 

9 Волківський

Олег Іванович

Державний інспектор з енергетичного нагляду Коростенського сектору управління держенергонагляду у Житомирській області

(за згодою)

10 Філонов

Олег Михайлович

Начальник Коростенського відділення АТ «ЖИТОМИРГАЗ» (за згодою)
11 Білоцький

Микола Юрійович

Головний інженер Коростенького РЕМ ПАТ

«ЕК «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» (за згодою)

12 Васьківська

Наталія Андріївна

Начальник Коростенського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області (за згодою)

 

 

Примітка: члени штабу визначаються за посадою.

 

 

 

Заступник міського голови                                     Олександр СИНИЦЬКИЙ

 

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 43 Усі
Чат-бот Гаряча лінія