Про затвердження протоколу про розподіл земельних часток (паїв) між власниками земельних часток (паїв) гр. Меретюк Т. П.

16.02.2022 246

Про затвердження протоколу про розподіл земельних часток (паїв) між власниками земельних часток (паїв) гр. Меретюк Т. П.

     У К Р А Ї Н А

     Коростенська міська рада Житомирської області

       ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

       Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 02.03.2022р. № ___

Про затвердження протоколу про розподіл
земельних часток (паїв) між власниками
земельних часток (паїв) гр. Меретюк Т. П.

Розглянувши звернення гр. Меретюк Тетяни Павлівни та додані матеріали, враховуючи рішення Коростенської міської ради «Про створення Комісії по розподілу невитребуваних та нерозподілених земельних часток (паїв) шляхом жеребкування» від 25.02.2021 р. № 226 та Протокол № 1 комісії по розподілу невитребуваних та нерозподілених земельних часток (паїв) від 15.02.2022 року, відповідно до ст.5, ст.9 ЗУ «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст.12 «Перехідних положень» Земельного Кодексу України та керуючись ст.33, ст.40, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Коростенської міської ради

РІШАЄ:

  1. Затвердити протокол про розподіл земельних часток (паїв) між власни-

ками земельних часток (паїв) згідно додатку.

  1. Надати протокол розподілу земельних часток (паїв) гр. Меретюк Тетяні

Павлівні, як спадкоємиці, для подальшого оформлення земельних ділянок (часток) паїв зазначених в п.1  даного рішення шляхом звернення до Центру надання адміністративних послуг у місті Коростені для отримання рішення щодо передачі у власність земельних ділянок земельних часток (паю) взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) ЖТ №0181725 на території Михайлівської сільської ради Коростенського району Житомирської області із земель колективної власності реформованого КСП «Михайлівське» згідно контуру 29/163 площею 2,1343 га з кадастровим номером:1822383800:07:000:0156 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

Міський голова                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

 

Заступник міського голови

Володимир КОРНІЙЧУК

Начальник Управління земельних

відносин і комунальної власності

Ірина КАМЕНЧУК

Начальник відділу земельних відносин

Олег МЕЛЬНИЧЕНКО

Головний спеціаліст

відділу земельних відносин

Тетяна СЕМЕНЮК

Начальник юридичного відділу

Тетяна КАМІНСЬКА

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 43 Усі
Чат-бот Гаряча лінія