Проєкт регуляторного акта «Порядок поховання та надання ритуальних послуг на території Коростенської міської територіальної громади»

28.08.2023 354

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Виконавчий  комітет Коростенської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Порядок поховання та надання ритуальних послуг  на території Коростенської міської територіальної громади».

Вказаний проєкт регуляторного акта складається з наступних розділів:

  1. Загальні положення.
  2. Основні терміни, використані в Порядку.
  3. Організація діяльності в галузі поховання на території Коростенської міської територіальної громади.
  4. Організація та проведення поховання і надання ритуальних послуг населенню на території Коростенської міської територіальної громади.
  5. Порядок розміщення, облаштування, утримання та охорони місць поховань.
  6. Контроль за виконанням Порядку.

 

Розробник:

  • Комунальне виробничо-господарське підприємство

11500, м. Коростень, вул. Шевченка, 67-А, тел. (04142) 9-64-33

kvgp-2017@ukr.net

 

Проєкт регуляторного акта «Порядок поховання та надання ритуальних послуг  на території Коростенської міської територіальної громади» та Аналіз регуляторного впливу даного регуляторного акту публікується в газеті «Іскоростень»  та оприлюднюється на офіційному веб – сайті Коростенської міської ради <http://korosten-rada.gov.ua> в розділі: Громадськості → Інше → Регуляторна політика → Проєкти регуляторних актів.

 

Строк, протягом якого приймаються зауваження і пропозиції фізичних та юридичних осіб до проєкту регуляторного акта «Порядок поховання та надання ритуальних послуг на території Коростенської міської територіальної громади», складає один  місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта.

Зауваження і пропозиції до проєкту регуляторного акта у письмовому вигляді можна надавати до:

– Комунального виробничо-господарського підприємства, яке знаходиться за адресою: м. Коростень, вул. Шевченка, 67-А, тел. (04142) 9-64-33, електронна пошта kvgp-2017@ukr.net

– Управління житлово-комунального господарства виконавчого  комітету Коростенської міської ради, яке знаходиться за адресою: м. Коростень, вул. Грушевського, 22, кабінет 65,

тел. (04142) 9-63-68, 5-02-39, електронна пошта uzkh@korosten-rada.gov.ua

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 43 Усі
Чат-бот Гаряча лінія