Виконавчий комітет Рішення №7

20.01.2021 194

Виконавчий комітет Рішення №7

 

 

УКРАЇНА

Коростенська міська рада Житомирської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від 20.01.2021р. №  7

 

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 17.02.2016 № 84 «Про затвердження «Положення про надання пільг на житлово-комунальні послуги інвалідам по зору I та II груп за рахунок коштів міського бюджету»

 

 

З метою впорядкування оплати за житлово-комунальні послуги громадянами, які є особами з інвалідністю по зору I та II груп та ефективного використання коштів бюджету Коростенської міської територіальної громади, керуючись п.п. 1 п. «а» ч. 1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Коростенської міської ради

 

РІШАЄ:

 

  1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 17.02.2016 № 84 «Про затвердження «Положення про надання пільг на житлово-комунальні послуги інвалідам по зору I та II груп за рахунок коштів міського бюджету» (далі – рішення), а саме:

1.1. У назві та тексті рішення слова «інвалід» в усіх відмінках замінити словами ,,особа з інвалідністю“ у відповідних відмінках.

1.2. У тексті рішення слова «міський бюджет» в усіх відмінках замінити словами «бюджет Коростенської міської територіальної громади» у відповідних відмінках.

1.3. Абзац дев’ятий викласти в новій редакції:

«До житлово-комунальних послуг належать:

1)  житлова послуга – послуга з управління багатоквартирним будинком;

2) комунальні послуги – послуги з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії, постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами».

  1. Зміни до «Про затвердження «Положення про надання пільг на житлово-комунальні послуги інвалідам по зору I та II груп за рахунок коштів бюджету Коростенської міської територіальної громади» вводяться в дію з 01 січня 2021 року.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Вигівського В.

 

Міський голова                                                    Володимир МОСКАЛЕНКО

 

Перший заступник міського голови

Володимир ВИГІВСЬКИЙ

Начальник фінансового управління

Оксана МЕЛЬНИЧЕНКО

Начальник управління праці та

соціального захисту населення

Ігор ЄСІН

Начальник юридичного відділу

Тетяна КАМІНСЬКА

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 37 Усі
Чат-бот Гаряча лінія