Звіт депутата Коростенської міської ради VІІI скликання Потопальського Юрія Володимировича за 2022рік

07.03.2023 290

ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ

Депутата Коростенської міської ради VІІI скликання

ПОТОПАЛЬСЬКОГО

Юрія Володимировича

у 2022 році

 КОМІСІЯ: секретар комісії з питань будівництва та земельних ресурсів.

З початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України та протягом всього року депутат Коростенської міської ради Потопальський Юрій Володимирович залишався в Коростенській територіальній громаді та активно надавав матеріально-технічну підтримку у вигляді спеціалізованої землерийної техніки, палива, мастильних матеріалів Територіальній обороні міста. Займався фортифікацією міста Коростень. Надав матеріали та приймав участь у відновленні водопровідних мереж пошкоджених під час авіа удару по вул. Воровського.

Протягом 2022 року на території свого округу «Військове містечко» виконав роботи по ремонту каналізаційних колодязів, прочистки каналізаційних труб, грейдерування доріг. Також на території Каленського старостинського округу плідно співпрацював із старостою при прибиранні кладовищ, центральних територій сіл, надавав техніку та розхідні матеріали.

Депутатом Потопальським Юрієм Володимировичем проведено 10 зустрічей з виборцями щодо позитивного вирішення земельних питань, в тому числі по віддалених селах Коростенської територіальної громади .

Також депутатом надано матеріальну допомогу рн.захищеним верствам населення у розмірі 30 тис.грн.

 Депутат міської ради                                            Юрій ПОТОПАЛЬСЬКИЙ

 

21.02.2023

 

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 41 Усі
Чат-бот Гаряча лінія