Звіт депутата Коростенської міської ради VIII скликання Скляревської Катерини Леонідівни за 2022 рік

28.02.2023 330

ЗВІТ

Про роботу депутата від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
у Коростенській міській раді
VIII скликання
Скляревської Катерини Леонідівни

     Одним з основних обов’язків своєї діяльності, як депутата, вважаю участь у пленарних засіданнях міської ради та роботу в постійній комісії. З 7 сесій міської ради була присутня на всіх (100%). Брала активну участь в обговоренні всіх рішень міської ради та вносила свої пропозиції.

Основні напрямки моєї депутатської діяльності : захист прав та інтересів членів Коростенської міської територіальної громади, зокрема: дітей та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах., людей з особливими потребами, пенсіонерів.

Робота з виборцями має системний характер. На всі звернення, усні чи в письмовій формі невідкладно реагую. Для їх вирішення звертаюсь до міського голови, заступників та відповідних служб в компетенцію яких входить вирішення порушених питань. Проблемні питання носять поточний характер і вирішуються в міру їх виникнення. Так за звітній період від громадян надійшло близько  300 звернень, в основному в усній формі, які стосувались проблемних питань пов’язаних з війною. Основні з них: евакуація сімей з дітьми в безпечні зони проживання, закупівля та доставка за місцем проживання продуктів харчування (за власний кошт). Тісна співпраця з «Місією Еммануїла Мерсі» по забезпеченню медичних закладів розхідними медичними матеріалами. Депутатська діяльність протягом 2022 року постійно висвітлювалась на власній сторінці Facebook.

 

Депутат Коростенської міської ради VIII скликання                                                                         Катерина СКЛЯРЕВСЬКА

Документи за типом
Виконавчий комітетДокументів: 1610
27 Червня 2024
Усі
Регуляторна політикаДокументів: 43 Усі
Чат-бот Гаряча лінія