Звіт депутата Коростенської міської ради VIII скликання Скляревської Катерини Леонідівни за 2023 рік

29.02.2024 78

ЗВІТ

про роботу депутата від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
у Коростенській міській раді VIII
 скликання
Скляревської Катерини Леонідівни

Одним з основних обов’язків своєї діяльності, як депутата, вважаю участь у пленарних засіданнях міської ради та роботу в постійній комісії. З 11 сесій міської ради була присутня на всіх (100%). Брала активну участь в обговоренні всіх рішень міської ради та вносила свої пропозиції.

Основні напрямки моєї депутатської діяльності: захист прав та інтересів членів Коростенської міської територіальної громади, зокрема: дітей та сімей захисників України, людей з особливими потребами, пенсіонерів.

Робота з виборцями має системний характер. На всі звернення, усні чи в письмовій формі невідкладно реагую. Для їх вирішення звертаюсь до міського голови, заступників та відповідних служб в компетенцію яких входить вирішення порушених питань. Проблемні питання носять поточний характер і вирішуються в міру їх виникнення. Так за звітній період від громадян надійшло 87 звернень, в основному в усній формі, які стосувались проблемних питань пов’язаних з війною.

Важливим напрямком депутатської  діяльності була допомога ЗСУ та захист прав постраждалих від аварії на ЧАЕС жителів громади. З цією метою спільно з депутатами та місцевим  активом ВО” Батьківщина” розроблено та направлено у відповідні владні структури звернення згідно компетенції. Організована та проведена зустріч жителів громади з депутатом ВР Ю.В.Тимошенко з приводу чорнобильськіх питань. Результатом якої є збереження третьої чорнобильської зони. Наразі чорнобильське питання є і досі актуальним. Робота продовжується.

Депутатська діяльність протягом 2023 року постійно висвітлювалась на власній сторінці Facebook.

 

Депутат Коростенської міської ради VIII скликання

Катерина СКЛЯРЕВСЬКА

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 43 Усі
Чат-бот Гаряча лінія