Звіт депутата Коростенської міської ради VIII скликання Стужука Володимира Миколайовича за 2022 рік

28.02.2023 301

Звіт депутата Коростенської міської ради VIII скликання
Стужука Володимира Миколайовича за 2022 рік

Протягом 2022 року мною  як депутатом міської ради прийнято участь в 100% засіданнях сесії та роботі постійної Комісії з питань бюджету, економіки та комунальної власності  та інших постійних комісій міської ради.

З початку військової агресії не виїзжав з міста, залишався на території громади та надавав допомогу, підтримку ТРО, ЗСУ для забезпечення оборони міста, та жителям громади.

Приймав участь у розробці проектів рішень які роглядались на засіданнях сесії з питань економічного та соціального розвитку Коростенської громади, підтримки малого та середнього бізнесу.

За звітний період:

-проведено 8 зустрічі з виборцями в мікрорайоні Чигири, Коростень-Подільський, вул. Козаченка, вул. Проліскова, вул. Польська.

-надано відповіді, роз’яснення та допомога 27 звернень виборців з питань оформлення документів, звернень до державних та місцевих органів врядування.

-надана допомога багатодітній сім’ї підчас евакуації за кордон.

-надана матеріальна, юридична допомога тимчасово переміщеним особам з Слов’янська, Гола Пристань, (продукти харчування, побутова техніка мультіварка, телевізор, бойлер, пральна машина, одяг)

-підтримка та допомога  сім’ї з новонародженою дитиною (продукти харчування, засоби гігієни)

-фінансова підтримка громадських, благодійних організацій, волонтерів в організації евакуації жителів громади на початку російської агресії.

-співпраця з міжнародними організаціями в напрямках постачання гуманітарної та благодійної допомоги в Коростенську громаду місцевим жителям

-підтримка та матеріальне забезпечення ЗСУ які перебували на території громади (комп’ютерна техніка, запчастини до автомобільної техніки, налагоджено постачання ковбасних виробів, сир, масло від виробника)

-на звернення виборців було направлено 6 листів до комунальних підприємств міста (освітлення, грейдерування, ремонт водопостачання, усунення аварійних ситуацій)

Депутат міської ради                                                                      Стужук В.М.

 

Документи за типом
Виконавчий комітетДокументів: 1608 Усі
Регуляторна політикаДокументів: 43 Усі
Чат-бот Гаряча лінія