Звіт депутата Коростенської міської ради VІІI скликання Єсіна Ігоря Володимировича за 2022 рік

07.03.2023 295

м. Коростень, вул. Шевченка,8, тел. (093)147-76-93, email: esinigor777@gmail.com

ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ

Депутата Коростенської міської ради VІІI скликання

ЄСІНА

Ігоря Володимировича

у 2022 році

       ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 22: вул. Шевченка (Кірова) – 31-63, 65, 67-67А, 69-71, 73-73А, 75-75А; вул. Маяковського – 2-9; вул. Торгова (Радянська); вул. Героїв Небесної Сотні (Табукашвілі) – 23-31; вул. Козацька (Щорса); пров. Л. Курбаса (Кірова);  пров. Гербовий (Табукашвілі).

        КОМІСІЇ: член комісії з питань бюджету, економіки та комунальної власності та голова транспортної комісії.

Діалог з виборцями

          Протягом 2022 року  один раз на місяць депутатом Коростенської міської ради Єсіним Ігорем Володимировичем проводилися зустрічі з виборцями за адресою по  вул. Шевченка (Кірова), 8, де вислуховувалась громадська думка щодо того чи іншого питання життя мікрорайону. Громадяни також зверталися до депутата за вирішенням питань особистого характеру, зокрема питання покращення особистих соціальних умов життя, вирішення питань співжиття між сусідами, проблеми в умовах проживання або просто прагли бути почутими.

        На особистий прийом до депутата Єсіна Ігоря Володимировича у  2022 році звернулося 35 громадян:

25 осіб – виборців округу №22 та 10 виборців інших округів.

Всього проведено особистих прийомів – 5.

Надійшло письмових звернень – 9.

Направлено депутатських звернень – 3.

Проведено зустрічей з виборцями – 3.

Соціальна робота

          Соціальний захист та соціальна підтримка громадян – є головним напрямком діяльності депутата Єсіна Ігоря Володимировича. Так як особи з інвалідністю в Україні вважаються найбільш соціально незахищеною верствою населення, як з фізичної, так і матеріальної точки зору, для депутата Ігоря Єсіна допомога таким людям є вкрай важливою.

         В звітному році депутатом Єсіним Ігорем Володимировичем для підтримки вищезазначених категорій громадян налагоджено співпрацю з благодійними фондами, які в свою чергу надали благодійну гуманітарну допомогу у вигляді засобів реабілітації інвалідів, продуктів харчування, санітарно-гігієнічних наборів та догляду за лежачими.

        Під час активної фази бойових дій внаслідок збройної агресії РФ проти України, депутат Коростенської  міської ради Єсін Ігор Володимирович займався евакуацією людей з вадами зору та інвалідів, також під час активних бойових дій в Коростенській територіальній громаді депутат забезпечив чергування мікрорайону для недопущення розкрадання приватного майна та мародерства на виборчому участку.

        Депутат Коростенської міської ради особисто займався облаштуванням бомбосховищ в підвальних приміщеннях мікрорайону Ковельський парк.

        Єсін Ігор Володимирович залучив позабюджетні кошти для допомоги мешканцям зруйнованих будинків по вул. Романа Шухевича (Воровського) на суму 300 тис. грн.

         Також депутатом Коростенської міської ради Єсіним Ігором Володимировичем у 2022 році надана підтримка військовим частинам у вигляді лікувальних засобів (аптечок), одягу, а також передано військовим частинам 6 позашляховиків для потреб ЗСУ.

Депутат міської ради                                                                            Ігор ЄСІН

 

21.02.2023

 

 

Документи за типом
Виконавчий комітетДокументів: 1546 Усі
Регуляторна політикаДокументів: 41 Усі
Чат-бот Гаряча лінія