Звіт депутата Коростенської міської ради VIII скликання ЄСІНА Ігоря Володимировича за 2023 рік

11.03.2024 71

ЗВІТ ПРО ВИБОРЧУ ДІЯЛЬНІСТЬ
Депутата Коростенської міської ради VIII скликання ЄСІНА Ігоря Володимировича у 2023 році

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 22: вул. Шевченка (Кірова) – 31-63, 65, 67-67А, 69- 71, 73-73А, 75-75А; вул. Маяковського – 2-9; вул. Торгова (Радянська); вул. Героїв Небесної Сотні (Табукашвілі) – 23-31; вул. Козацька (Щорса); пров. Л.Курбаса (Кірова); пров. Гербовий (Табукашвілі).

КОМІСІЯ: голова комісії з питань бюджету, економіки та комунальної власності.

Діалог з виборцями

Протягом 2023 року один раз на місяць депутатом Коростенської міської ради Єсіним Ігорем Володимировичем проводилися зустрічі з виборцями за адресою по вул. Шевченка (Кірова), 8, де вислуховувалась громадська думка щодо того чи іншого питання життя мікрорайону. Громадяни також зверталися до депутата за вирішенням питань особистого характеру, зокрема питання покращення особистих соціальних умов життя, вирішення питань співжиття між сусідами, проблеми в умовах проживання або просто прагли бути почутими.

На особистий прийом до депутата Єсіна Ігоря Володимировича у 2023 році звернулося 56 громадян: 48 осіб – виборців округу та 8 виборців інших округів. Всього проведено особистих прийомів – 15.

Надійшло письмових звернень – 10.

Направлено депутатських звернень – 5.

Проведено зустрічей з виборцями – 3.

Соціальна робота

Соціальний захист та соціальна підтримка громадян – є головним напрямком діяльності депутата Єсіна Ігоря Володимировича.

У звітному 2023 році мала своє продовження активна співпраця з міжнародними благодійними фондами щодо забезпечення гуманітарної допомоги під час військового стану.

Так як особи з інвалідністю в Україні вважаються найбільш соціально незахищеною верствою населення, як з фізичної, так і матеріальної точки зору, для депутата Ігоря Єсіна допомога таким людям є вкрай важливою. За 2023 рік особам з інвалідністю видано 500 продуктових наборів.

Наприкінці звітного 2023 року депутатом Єсіним Ігорем Володимировичем за підтримки американської громадської організації було надано допомогу у вигляді інвалідних візків (крісел колісних) у кількості 25 шт. та ходунків для осіб з інвалідністю різної форми тяжкості у кількості 100 шт.

Робота по округу

Протягом 2023 року по мікрорайонах виборчого округу Воровського (вул.Ковельська) було проведено капітальний ремонт доріг по вул. Шевченка (Кірова) площею 1640 м2; виконано капітальний ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій по вул. Шевченка (Кірова), 40-а та вул. Маяковського 8- 10.

З повагою, депутат Коростенської міської ради Єсін Ігор Володимирович

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 43 Усі
Чат-бот Гаряча лінія