Звіт депутатів фракції «За Майбутнє» в Коростенській міській раді за 2023 рік

06.03.2024 89

Звіт депутатів фракції «За Майбутнє» Коростенської міської ради за 2023 рік

27 лютого депутатська фракція “За Майбутнє” Коростенської міської ради провела зустріч з виборцями, де відбувся звіт депутатів.

Протягом звітного року продовжуємо працювати у роботі постійних комісій: гуманітарної, бюджетної та комісії з питань законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади, депутатської діяльності та етики.

Діяльність депутатів набула інших сенсів, в першу чергу це допомога, а це і волонтерство, і підтримка військових, громадян з числа впо, діти, жінки власне усіх, хто потребує. Участь в сесіях міської ради, робота в комісіях.

Налагодження співпраці з містами партнерами, країнами, реалізація проєктів в громаді. Все що може дати розвиток, підтримку та користь громаді, місту, країні.

Війна стала справжнім викликом для соціальної сфери, а це в першу чергу діти, сім’ї та люди літнього віку. Саме ці категорії стали пріоритетними для підтримки та надання допомоги.

Звіт стає нагодою, щоб згадати і проговорити важливі питання, все що відбувалося за рік, наша країна тримається на людях, на нашій вірі в те, що ми робимо і для кого.

Продовжуємо стояти, працювати і наближати ПЕРЕМОГУ разом!

Інформація про проведений звіт на сторінці Facebook за посиланням

https://www.facebook.com/share/u7zchpCei8vS2Wvp/?mibextid=WC7FNe

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 43 Усі
Чат-бот Гаряча лінія