Звіт депутатів Коростенської міської ради VIII скликання від фракції ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» за 2022 рік

28.02.2023 216

Звіт депутатів Коростенської міської ради VIII скликання від фракції
ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» за 2022 рік

 

Депутати Коростенської міської ради від ПП “Європейська Солідарність” прозвітували перед своїми виборцями про проведену роботу за 2022 рік.

Згідно офіційних підсумків секретаріату міськради, фракція “ЄС” була однією із найбільш дисциплінованих за попередній рік. Так, депутати від ЄС  – взяли участь у понад 83% сесійних засідань та понад 80% засідань постійних депутатських комісій, мали 30 виступів під час сесійних засідань.

Члени фракції активно працювали над вирішенням актуальних питань з різних сфер життєдіяльності Коростенської громади. Зустрічалися із жителями громади, проводили особисті прийоми громадян та займалися волонтерською діяльністю: відправляли у зону активних бойових дій продукти харчування, одяг, засоби гігієни, організовували збір коштів на купівлю одягу, приладів нічного бачення, авто для військових частин , які знаходяться у зоні бойових дій. Надавали допомогу сім’ям, які потрапили в складні життєві обставини, сім’ям військовослужбовців.

Депутати від “ЄС” усіх рівнів ефективно співпрацюють між собою. Так, за підтримки депутата Житомирської обласної ради Павла Яблонського та БФ «Розвиток Древлянщини» надавалась допомога жителям Коростенської громади, внутрішньо переміщеним особам продуктами харчування, одягом, засобами гігієни.

Головні сфери діяльності депутатів:

✅ Допомога армії, зокрема, питання фінансування ЗСУ в межах місцевого бюджету;

✅ Допомога внутрішньо переміщеним особам;

✅ Звернення до центральних органів влади щодо оборони країни, захисту громадян від енергетичного колапсу, держбюджету, щодо реформування сфери містобудівної діяльності» (№5655 від 11.06.2021), щодо негайної заборони в Україні російської православної церкви, її структурних підрозділів і залежних від неї організацій, щодо повернення скасованих доплат для військовослужбовців.

✅ Благодійні заходи, зокрема члени фракції «Європейська солідарність» є ініціаторами та активними учасниками проведення «Молитовних сніданків» у Коростенській громаді.

На нашу думку, сильне місцеве самоврядування – запорука перемоги України. Адже надійний тил – це не лише щодо забезпечення, а також про РОЗВИТОК громад.

ЄС – це команда людей, яким не “какаяразніца” і які мають спільну візію того, як буде розвиватись Україна.

Разом – до перемоги!

 

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 43 Усі
Чат-бот Гаряча лінія