Звіт депутатів Коростенської міської ради VIII скликання від фракції ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» за 2023 рік

01.03.2024 72

               Звіт депутатів Коростенської міської ради VIII скликання

від фракції ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» за 2023 рік

Депутати Коростенської міської ради від ПП “Європейська Солідарність” прозвітували перед своїми виборцями про проведену роботу за 2023 рік.

Згідно офіційних підсумків секретаріату міськради, фракція “ЄС” була однією із найбільш дисциплінованих за попередній рік. Так, депутати від ЄС  – взяли участь у понад 87% сесійних засідань та понад 80% засідань постійних депутатських комісій, мали 38 виступів під час сесійних засідань.

Члени фракції активно працювали над вирішенням актуальних питань з різних сфер життєдіяльності Коростенської громади. Зустрічалися із жителями громади, проводили особисті прийоми громадян та займалися волонтерською діяльністю: відправляли у зону активних бойових дій продукти харчування, одяг, засоби гігієни, організовували збір коштів на купівлю одягу, приладів нічного бачення, авто для військових частин , які знаходяться у зоні бойових дій. Надавали допомогу сім’ям, які потрапили в складні життєві обставини, сім’ям військовослужбовців.

Депутати від “ЄС” усіх рівнів ефективно співпрацюють між собою. Так, за підтримки депутата Житомирської обласної ради Павла Яблонського та БФ «Розвиток Древлянщини»  та Волонтенрського центру  Церкви Благодаті надавалась допомога військовим, жителям Коростенської громади, внутрішньо переміщеним особам продуктами харчування, одягом, засобами гігієни.

Головні сфери діяльності депутатів:

✅ Допомога армії, зокрема, питання фінансування ЗСУ в межах місцевого бюджету та щодо скасування доплат для військовослужбовців.

✅Звернення до Кабінету Міністрів України про продовження виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця воєнного стану

✅ Звернення щодо існуючих  договорів оренди та/або користування землею, культовими спорудами, що перебувають у комунальній власності Коростенської міської ради з релігійними організаціями Української православної церкви (УПЦ).

✅ звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, щодо недопущення невиправданих обмежень прав територіальних громад.

✅ Благодійні заходи, зокрема члени фракції «Європейська солідарність» є ініціаторами та активними учасниками проведення «Молитовних сніданків» у Коростенській громаді.

На нашу думку, сильне місцеве самоврядування – запорука перемоги України. Адже надійний тил – це не лише щодо забезпечення, а також про РОЗВИТОК громад.

Разом – до перемоги!

 

 

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 43 Усі
Чат-бот Гаряча лінія