Звіт про базове відстеження регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради «Про встановлення регульованого тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в місті Коростень, що працює в режимі маршрутного таксі»

21.01.2022 210

Звіт про базове відстеження регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради «Про встановлення регульованого тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в місті Коростень, що працює в режимі маршрутного таксі»

Звіт

про базове відстеження регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради «Про встановлення регульованого тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в місті Коростень, що працює в режимі маршрутного таксі»

 

  1. Вид та назва регуляторного акта: Рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради «Про встановлення регульованого тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в місті Коростень, що працює в режимі маршрутного таксі» від 19.01.2022 р. № 3.

 

  1. Виконавець заходів з відстеження: управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради.

 

  1. Цілі прийняття регуляторного акта: ліквідація збитковості в діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги з перевезення пасажирів; економічний розвиток суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги з перевезення пасажирів, можливість оновлення транспортних засобів.

 

  1. Строк виконання заходів з відстеження: З 20 грудня 2021 року по 21 січня 2022 року.

 

  1. Тип відстеження: базове.

 

  1. Метод отримання результатів відстеження: методом опитування та статистичним методом проведення відстеження результативності.

 

  1. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних: Методика розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затверджена наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 № 1175, інші законодавчі та нормативні документи, дані управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради щодо результативності регуляторного акту.

 

  1. Кількісні та якісні значення показників результативності акту:

Для відстеження результативності дії регуляторного акта визначено наступні річні показники за підсумками 2021 року:

 

Показники Базовий показник за 2021 рік
Кількість СПД, на яких поширюється дія РА, у т.ч.: 4
– кількість фізичних осіб-підприємців 3
– кількість юридичних осіб 1
Кількість фізичних осіб, на яких поширюється дія РА, станом на 01 число місяця, наступного за звітним Усе населення, яке користується послугами автотранспорту загального користування (пасажири).
Кількість перевезених пасажирів, тис. осіб 1254,7
Кількість скарг та зауважень по роботі громадського транспорту міста, од./% 66 (100,0%)
Розмір коштів та час, що витрачаються  СПД пов’язані з дією РА Одноразові загальні витрати перевізників на друк оголошення та розміщення в салоні автобуса складають 60 грн. , загальні витрати СПД пов’язані з дією РА за рік складають 31,3 тис. грн
Розмір коштів та час, що витрачаються фізичними особами, пов’язані з дією РА Вартість проїзду одного пасажира за одну поїздку складає 10,00 грн., час на оплату проїзду приблизно від 0,2 до 0,3 хвилини
Рівень поінформованості юридичних і фізичних осіб про основні положення регуляторного акту, % 100%, інформація про розмір вартості проїзду розміщується у салонах автобусів та зовні транспортних засобів.

 

  1. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Відповідно до наказу Міністерства транспорту і зв’язку України №1175 від 17.11.2009р. «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», перегляд рівня тарифів повинен здійснюватись у зв’язку зі зміною умов виробничої діяльності та реалізації послуг, що не залежать від господарської діяльності перевізника, в тому числі в разі зміни вартості палива більш ніж на 10%. За час дії РА вартість дизельного палива змінилася з 26,45 до 30,09 грн/літр, скрапленого газу з 19.68 до 42,0 грн./м3.

Враховуючи вищезазначене, регуляторний акт – рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради «Про встановлення регульованого тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в місті Коростень, що працює в режимі маршрутного таксі» від 19.01.2022 р. №3 дозволяє досягнути поставленої цілі в повному обсязі.

 

 

Начальник управління економіки Володимир СТУЖУК

 

 

Документи за типом
Виконавчий комітетДокументів: 1607 Усі
Регуляторна політикаДокументів: 43 Усі
Чат-бот Гаряча лінія