Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту – рішення Коростенської міської ради сьомої сесії VII скликання № 245 від 23.06.2016 р. «Про затвердження Порядку організації виїзної торгівлі та виставкової діяльності у м. Коростені і оплати за її провадження»

31.01.2022 447

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту – рішення Коростенської міської ради сьомої сесії VII скликання № 245 від 23.06.2016 р. «Про затвердження Порядку організації виїзної торгівлі та виставкової діяльності у м. Коростені і оплати за її провадження»

 

 

Звіт про періодичне відстеження результативності
регуляторного акту – рішення Коростенської міської ради сьомої сесії
VII скликання № 245 від 23.06.2016 р.

«Про затвердження Порядку організації виїзної торгівлі та виставкової діяльності у м. Коростені і оплати за її провадження»

 

Виконавець заходів з відстеження впливу регуляторного акту:

Відділ  регулювання торгівлі та побутового обслуговування  управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради

Цілі прийняття акта:

–   створити  єдиний порядок провадження виїзної торгівлі для всіх суб’єктів господарювання, розмір  плати за користування місцем для встановлення об’єктів виїзної торгівлі.  Розмір  плати залежить  від зовнішніх розмірів та місця розташування;

–     забезпечення стабільних надходжень до міського бюджету;

Строк виконання заходів з відстеження: 20.11.2019 р. – 30.12.2019р.

Тип відстеження: періодичне

Методи одержання результатів відстеження: аналіз кількісних показників результативності регуляторного акту.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність акта:

Відстеження результативності здійснюється на основі даних, одержаних від фінансового управління виконавчого комітету Коростенської міської ради, а саме – дохід в місцевий бюджет від сплати  за користування місцем для встановлення об’єктів виїзної торгівлі; кількість фізичних осіб-підприємців, які провадять виїзну (виносну) торгівлю.

Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

За 2019 року надходження до міського бюджету від сплати за користування місцем для встановлення об’єктів виїзної торгівлі  та виставкової діяльності становили 53.6 тис. грн., що на 7,3 тис. грн. більше, ніж за   2018 рік.

Кількість фізичних осіб-підприємців- платників даного платежу- (станом на 30.12.2019) становить 40 осіб, що на 15 осіб більше, ніж на початку дії регуляторного акту.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

В 2019 році надходження до міського бюджету від сплати за користування місцем для встановлення об’єктів виїзної торгівлі та виставкової діяльності становили 53.6 тис. грн. Очікується, що в 2020 році цей показник становитиме 60.0 тис. грн., що на 11% більше, ніж в попередньому році. Результати реалізації регуляторного акту та ступінь досягнення визначених цілей оцінюються позитивно.

Висновок: На підставі  результатів відстеження результативності регуляторного акта можна зробити висновок, що регуляторний акт «Про затвердження Порядку організації виїзної торгівлі та виставкової діяльності у м. Коростені і оплати за її провадження» має позитивний  ступінь досягнення визначених цілей.

 

Заступник міського голови                              Олександр Ясинецький

Документи за типом
Виконавчий комітетДокументів: 1608 Усі
Регуляторна політикаДокументів: 43 Усі
Чат-бот Гаряча лінія