Звіт про роботу Коростенської міської ради у 2020 році

23.11.2021 132

Звіт про роботу Коростенської міської ради у 2020 році

 

 

Звіт про роботу Коростенської міської ради у 2020 році

 

2020 рік був роком місцевих виборів. Відповідно  на кінець скликання було організовано та проведено 43 сесії VII  скликання, 7 у 2020 році – 2 з яких позачергові,  та 2 сесії ( 5 пленарних засідань) VIII  скликання.

Загалом на всіх сесійних засіданнях Коростенською міською радою було прийнято:  за каденцію (2015-2020р.р.)– 2010 рішень,  за 2020 рік –382 рішення.

Як цього і вимагає Регламент, за звітний період усі засідання сесій міської ради та постійних депутатських комісій проводилися відкрито. Було забезпечено право кожного громадянина бути присутнім на засіданнях. Міська рада не приймала жодного рішення про обмеження такого права.

В зв’язку із карантинними заходами пов’язаними з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) були внесені зміни до Регламенту роботи Коростенської міської ради  VIІ скликання в частині організації та проведення сесій Коростенської міської ради в умовах надзвичайних ситуацій та/або надзвичайного стану та до Положення про постійні комісії, зміни до яких дали можливість депутатам при необхідності брати участь у засіданнях дистанційно (із застосуванням відео/аудіозв’язку).

Всі пленарні засідання сесій міської ради у 2020 році були проведені в онлайн режимі. На офіційному сайті міститься архів відео-трансляцій всіх пленарних засідань, а також  засідань постійних комісій міської ради, які завдяки наявній технічній можливості з 2018 року також відбуваються в он лайн режимі.

Кількість підписників ютуб-каналу  «Коростенська міська рада»  за 2020 рік збільшилась вдвічі та на сьогодні становить 200 осіб.

Кількість переглядів засідань, які відбулись у 2020 році в порівнянні з 2019 роком збільшились більш як удвічі: маємо 10940 переглядів, з них сесій міської ради – 7853 перегляди, засідань постійних комісій -2487 переглядів.

На сайті міської ради офіційно оприлюднювалися проєкти рішень та тексти прийнятих рішень, протоколи сесій, протоколи поіменного голосування а також висновки та рекомендації постійних депутатських комісій шляхом публікації протоколів їх засідань, згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Також згідно Постанови КМУ «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних оприлюднені результати поіменного голосування депутатів Коростенської міської ради а також контактні дані депутатів.

Постійні комісії міської ради протягом усього року працювали відповідно до Плану роботи міської ради, а також згідно власних планів.

На засіданнях постійних комісій розглядались проєкти рішень, звернення громадян, питання, подані відділами виконавчого комітету міської ради.

Протягом скликання відбулось 237 засідань постійних комісій,  28  з яких у 2020 році

Зокрема:

 • з питань бюджету, економіки та комунальної власності -7 засідань (за скликання – 84)
 • з питань  земельних ресурсів, будівництва та архітектури – 5 засідань (за скликання – 43)
 • з питань гуманітарної політики,  засобів масової інформації -6 засідань (за скликання – 40)
 • з питань законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади, депутатської діяльності та етики – 5 засідань (за скликання – 35)
 • з питань соціального захисту, охорони здоров’я та екології – 5 засідань (за скликання – 35)

У 2020 році депутатами було прийнято 6 звернень з наступних питань:

·        щодо перерозподілу коштів державної субвенції на ремонт доріг Житомирської області у 2020 році

 • щодо ситуації що склалася у нашому місті по забезпеченню хворих на цукровий та нецукровий діабет безоплатними препаратами інсуліну
 • щодо запровадження механізму  компенсації втрат недоотриманих доходів місцевими бюджетами  у зв’язку із   негативними наслідками  прийнятого закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)»
 • щодо прав володіння, користування і розпорядження сільськогосподарською землею
 • щодо збереження у місті Коростень відділу заготівлі крові та її компонентів
 • щодо незапровадження в Україні карантину вихідного дня

Протягом сьомого скликання депутатами було подано 150 запитів (15 – у 2020 році) та зареєстровано 320 депутатських звернень (46 – у 2020 році) практично з усіх питань забезпечення життєдіяльності міста.

Щодо відвідування депутатами пленарних засідань сесій міської ради та засідань постійних комісій на кінець скликання – лише чотири депутати, які вирізняються 100% відвідуванням пленарних засідань (Гречко О.П., Гурінчук А.В., Довгалюк А.П., Вигівський В.В.); на всіх профільних комісіях був присутній  депутат Заєць М.А.

Партія «СЛУГА НАРОДУ» – 8 мандатів

 

Партія «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ» – 8 мандатів

 

Партія  «НАШ КРАЙ» – 6 мандатів

 

Партія  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»- 4 мандати

 

Партія «ЛІВА ОПОЗИЦІЯ» – 3 мандати

 

Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» – 3 мандати

 

Партія «БАТЬКІВЩИНА» – 3 мандати

 

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА – 3 мандати

 

 

На виборах 25 жовтня 2020 року був обраний новий склад Коростенської міської ради VIІІ  скликання. Територіальною виборчою комісією було визнано повноваження 38 депутатів (25 з яких нові депутати). Депутатські мандати розподілились наступним чином:

За віком:

 • Від 30 до 40 років – 10 депутатів
 • Від 40 до 50 – 21 депутат
 • Понад 50 років – 7 депутатів

За освітою:

 • Вища – 35 депутатів
 • Неповна вища – 1
 • Середня спеціальна – 1
 • Середня – 1

За статтю:

 • чоловіків – 24
 • жінок – 14

В раді створено та працює 5 постійних комісій, а саме:

 • з питань бюджету, економіки та комунальної власності(голова Єсін І.В.).
 • з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури (голова Грищенко В.В.).
 • з питань соціального захисту, охорони здоров’я та екології (голова Лазаренко В.В.).
 • з питань гуманітарної політики, засобів масової інформації (голова Скляревська К.Л.).
 • з питань законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади, депутатської діяльності та етики (голова Литвинюк В.В.).

У 2020 році відбулось 2 сесії Коростенської міської ради VIII  скликання, перша сесія складалась з 4 пленарних засідань, на яких відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» із врахуванням змін,  що стосувались нового адміністративно-територіального устрою України, зокрема, створенням Коростенської міської територіальної громади, прийнято ряд важливих рішень. А саме: обраний секретар міської ради, затверджено кількісний та персональний склад постійних комісій міської ради, затверджено структуру виконавчих органів міської ради, затверджено на посадах 12 старост та визначено територію, на яку поширюються їх повноваження, затверджені заступники міського голови, утворений виконавчий комітет міської ради а також розпочата процедура реорганізації сільських рад, що увійшли до Коростенської міської територіальної громади, шляхом приєднання до Коростенської міської ради.

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 37 Усі
Чат-бот Гаряча лінія