Звіт про роботу відділу інформаційно-консультативного забезпечення за 2019 рік

18.11.2021 239

Звіт про роботу відділу інформаційно-консультативного забезпечення за 2019 рік

Звіт
про роботу відділу
інформаційно-консультативного
забезпечення за 2019 рік

Робота відділу у 2019 році була спрямована на виконання Законів України «Про місцеве самоврядування» в Україні, «Про інформацію», «Про звернення громадян», «Про друковані засоби масової інформації», «Про доступ до публічної інформації», «Про заходи щодо забезпечення конституційних прав громадян на звернення».

1. Інформаційна робота

Інформаційна робота відділу у 2019 році спрямована на покращення інформованості громадян про діяльність міської влади та створення позитивного іміджу міста. Всього за період існування сайту звернулось 4 487 874 користувачів. У 2019 році продовжено роботу по удосконаленню висвітлення життєдіяльності міста засобами масової інформації
різних видів та форм власності. Протягом року інформація про події в місті Коростені висвітлювалась телеканалами «1+1», «Інтер», «СТБ», «5 канал», «Радіо Свобода», «ICTV», «Першим Національним», «NEWSONE», «Житомир.today», Житомирською телерадіокомпанією, радіо «Житомирська хвиля», «Рекорд», «Русское радио», газетами,«Житомирщина», «Субота», «2000», «Радіус Києва», «Факти», «Експрес», «Голос України» тощо. Співпраця з телеканалом Перший Національний, програмою «52 вікенди», виданням «Укрінформ», журналом «Порадниця», газетою «Субота», Новим каналом (проект «Ле маршрутка»).
Співпраця з ТОВ «Пошана», працювали над макетом Укркалендаря на 2020 рік. Відділ значну увагу приділяє популяризації міста Коростеня у соціальних мережах. Так, в мережі Інтернет відділ постійно займається наповненням інформацією та адмініструванням спеціальних сторінок «Коростень офіційний», група «Коростенська міська рада» та сторінки міського голови у Facebook, де висвітлюються офіційні новини міста та ведеться діалог ізкористувачами. Ведеться постійний моніторинг публікацій, які з’являються в соціальних мережах, друкованих ЗМІ та телеканалах. Також створено групу «Коростенська міська рада» в мережі Інстаграм.

Протягом 2019 р. створено банери на міському інформаційному сайті:
– «Актуально для бізнесу».
– «Заходи спрямовані на покращення стану довкілля».
– «Комунальне майно».
– «Окружна виборча комісія інформує про створені дільничні виборчі комісії одномандатного виборчого округу No64».
– «План новорічних та різдвяних свят».
– до ХІ Міжнародного фестивалю дерунів.
– «Гордість міста».
– «Містобудівна документація».
– «Консультації з громадськістю».
– «Добриня фест».
– «Твоя країна фест».

Надавалась допомога працівникам виконкому у перевірці електронних ключів та відділам виконкому в розміщенні інформації на міському порталі та на Порталі відкритих даних.
2. Поінформованість населення
Питання інформування населення про роботу органів місцевого самоврядування знаходиться на постійному контролі виконавчого комітету. Відділ бере активну участь у підготовці та проведенні прямих телеефірів з міським головою та телефонного зв’язку «гаряча лінія».
З метою забезпечення відкритості в діяльності органів місцевого самоврядування за (січень-грудень) 2019 року проведено:
– громадських слухань та обговорень – 10
– круглих столів – 12
– звітів керівників структурних підрозділів перед громадою міста – 27
– консультації, виїзні прийоми заступників міського голови – 4
– гарячих ліній – 5
– прямих телеефірів – 5
Проводиться моніторинг пропозицій, запитів, що надходять від громадян міста в процесі всіх вищеназваних форм роботи взаємодії з громадськістю.

 1. Друкована продукція

  Підготовлено:
  1. Звернення та інформаційні матеріали з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Дня Героїв Небесної Сотні.
  2. Підготовка до звіту міського голови: інформаційні матеріали, презентація, матеріали для газети;
  3. Вітання газети «Житомирщина» зі 100-річним ювілеєм.
  4. Виготовлено та розміщено сіті-лайти з афішею “Гордість міста-2018″ та Звіт міського голови Володимира Москаленка за 2018 рік.
  5. Вітання з Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги, Днем матері, Днем міста, святом Останнього дзвоника, Днем захисту дітей, Міжнародним жіночим днем, з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, з Днем журналіста, з Днем медичного працівника, зі Святом Трійці, з Днем Конституції України, з Днем молоді,
  святом випускника, Днем підприємця, зі святом Першого дзвоника, з Днем працівників лісу, з Днем рятівника, з Всеукраїнським днем бібліотек, Днем людей похилого віку, Днем фізкультурника, з Днем Національної поліції України, з Днем бухгалтера, з Днем працівників торгівлі, з Днем профспілки залізничників і транспортних будівельників України, з Днем будівельника, з Днем Державного Прапора України, з Днем Незалежності України, Днем працівників освіти, з Днем підприємця! з Днем знань, з Новим Роком 2020, з Днем Христового Воскресіння, Вітання міського голови з Днем працівників соціальної сфери, з Днем залізничника, Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку, з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва, з Днем День Гідності та Свободи, з Днем людей з обмеженими фізичними можливостями.

  6. Розроблено новий логотип ХІ міжнародного фестивалю дерунів.
  7. Розроблено марку до Фестивалю дерунів.
  8. Виготовлено та розміщено сіті-лайти з афішею “Зі святом весни”, “Зі святом Великодня”, вітальні листівки до Дня Перемоги, «Коростень – моє місто!»
  9. Інформаційні матеріали та звернення з нагоди 33-ї річниці Чорнобильської трагедії.
  10. Підготовлено та надіслано вітальну адресу місту Красніку, Світловодську з нагоди 404-річниці з дня заснування, вітальну адресу та сертифікат з нагоди святкування Дня Ушомирської ОТГ.

  4. Соціальна реклама:
  1. Виготовлено та розміщено сіті-лайти:
  – «ІV Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків ,,Кубок Мала»:
  – до Міжнародного жіночого дня 8 березня;
  – до Великодня;
  – до Дня міста Коростеня;
  – до Дня Перемоги;
  – до Дня Незалежності України;
  – Дня Захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці;
  – до Фестивалю дерунів;
  – новорічне та різдвяне привітання міського голови;
  – Коростень – моє місто.

  5. Робота по розширенню зв’язків щодо участі у міжнародних
  проектах та всеукраїнських конкурсах:

  1. Взято учаcть в урочистих заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Звіті міського голови Володимира Москаленка за 2018 рік, “Гордість міста-2018″, 30-річниці з Дня виводу військ з республіки Афганістан, прийомі міського голови, зустрічі з представниками ПРООН, пленумі Ради ветеранів, нараді по дольовій участі мешканців в ремонті будинків, встановленні автономне опалювання.
  2. Взято участь в заходах з нагоди Дня Національної поліції України, в хресній ході до Дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира-Хрестителя Русі, відкритті оновленого стадіону “Спартак” , відкритті нової амбулаторії, прийомі міського голови.
  3. Взято участь в заходах з нагоди Дня профспілки залізничників і транспортних будівельників України, Дня будівельника, Дня Державного Прапора України, Дня Незалежності України,прийомі міського голови.
  4. Взято участь у заходах з нагоди свята Першого дзвоника, ХІ Міжнародного Фестивалю дерунів, Дня рятівника, Дня фізкультурника, прийомі міського голови, богослужінні з нагоди свята Пречисти Пресвятої Богородиці, Дня лісника, Дня міста Овруча та фестивалі «Поліська картопелька», Співпраця з телеканалом Перший Національний, програмою «52 вікенди», виданням «Укрінформ», журналом «Порадниця», газетою «Субота».
  5. Взято участь в організації візиту до Ханчжоу (Китай).
  6. Взято участь у заходах з нагоди свята Першого дзвоника, ХІ Міжнародного Фестивалю дерунів, Дня рятівника, Дня фізкультурника, прийомах міського голови, богослужінні з нагоди свята Пречисти Пресвятої Богородиці, Дня лісника, Дня міста Овруча та фестивалі «Поліська картопелька». Взято участь в заходах з нагоди Дня медичного працівника, фестивалі «Добриня Fest», Другому всеукраїнському музичному фестивалі «Твоя Країна fest», Дня журналіста, Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни.
  7. Взято участь у заходах з нагоди Дня працівників соціальної сфери, Всесвітнього Дня дитини та 30-річниця Конвенція ООН про права дитини, ювілейний творчий вечір сестер Лісовських, Всеукраїнські змагання з танцювального спорту «Кубок Древлянського краю», ХІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Кубок древлян», Круглий стіл «Участь громадськості задля впровадження амбітної кліматичної політики», Дня Гідності та Свободи, Дня пам’яті жертв Голодоморів, конкурсі краси Міс Коростень, мистецького конкурсу-фестивалю родин «Увага дитині – успіх країни», відкритій дискусії щодо проблеми вивозу та сортування сміття в місті Коростені «Хто почне прибирати першим?», телемості «Україна – Японія», сесіях міської ради, з нагоди 205 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, Міжнародного жіночого дня, Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, 100-річного ювілею газети «Житомирщина», ювілею ЗОШ І-ІІІ ст. No5 м. Коростень, спільному розширеному засіданні виконавчого комітету Коростенської міської ради та громадської організації «Асоціація «Рада керівників підприємств міста Коростеня», відкритті Інклюзивно-ресурсного центру, вітання довгожителів міста, звіт Школи мистецтв, загальноміській толоці.
  8. Взято участь в урочистих заходах з нагоди 33 річчя Чорнобильської трагедії, відкритті знаку “Я ❤ Коростень”, змаганні з танцювального спорту «Квітневий вальс», науковій краєзнавчій конференції, присвяченій 100-річчю подій Української революції 1917 – 1921 років., презентації збірки «До дна не спита чаша гіркоти…» поетеси Лілії Бех, експедиції «Від варягів до греків – український шлях до моря на човнах-репліках», загальноміській весняній толоці, урочистих заходах з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги, Дня матері, Дня міста, Останнього дзвоника, відкритті пам’ятного знаку Сергію Кемському.
  9. Взято участь у заходах з нагоди Дня вчителя, «Запобігти. Врятувати. Допомогти», Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва, ХІІІ Всеукраїнського літературно-мистецького свята «Просто на Покрову», 5-річний ювілей Центру позашкільної освіти міста Коростеня, звітно- виборчій конференції Коростенської міської організації ради ветеранів, 75-ї річниці визволення України від нацистських загарбників, Телеміст «Коростень-Нагасакі», Конкурсі енергоефективних проектів.

  6. Прийом громадян
  На виконання Закону України «Про звернення громадян» за 2019 рік до відділу інформаційно-консультативного забезпечення звернулося 7008 чол.
  – відвідувачів – 3007;
  – за телефонним дзвінком –4001.

  На 2020 р. відділ інформаційно-консультативного забезпечення продовжить:
  – практику організації і проведення прямих телеефірів з міським головою та телефонного зв’язку «гаряча лінія»;
  – випуск друкованої продукції (брошури, буклети, листівки);
  – підготовку матеріалів для випуску сіті-лайтів соціального характеру;
  – роботу зі структурними підрозділами виконавчого комітету
  Коростенської міської ради (узгодження проведення прямих телефонних «гарячих» ліній, прес-конференцій, підготовка інформаційних матеріалів тощо);
  – прийом і аналіз звернень громадян;
  – інформування населення за допомогою соціальних мереж.

 

Начальник відділу
інформаційно-консультативного
забезпечення
                                                                         Ольга ГРЕЧКО

Документи за типом
Регуляторна політикаДокументів: 43 Усі
Чат-бот Гаряча лінія