Звіт про роботу відділу інформаційно-консультативного забезпечення за 2020 рік

18.11.2021 223

Звіт про роботу відділу інформаційно-консультативного забезпечення за 2020 рік

Звіт
про роботу відділу
інформаційно-консультативного
забезпечення за 2020 рік

Робота відділу у 2020 році була спрямована на виконання  Законів України «Про місцеве самоврядування» в Україні, «Про інформацію», «Про звернення громадян», «Про друковані засоби  масової інформації», «Про доступ до публічної інформації», «Про  заходи щодо забезпечення конституційних прав громадян на  звернення».

1. Інформаційна робота

Інформаційна робота відділу у 2020 році спрямована на покращення інформованості громадян про діяльність міської влади та створення позитивного іміджу міста за його межами.
У 2020 році продовжено роботу по удосконаленню висвітлення життєдіяльності міста засобами масової інформації.  Протягом року інформація про події в місті Коростені висвітлювалась телеканалами «1+1», «Інтер», «СТБ», «5 канал», «Першим Національним», «Житомир.today», «Діловий Слов’янськ», Житомирською телерадіокомпанією, радіо «Житомирська хвиля», «Рекорд», «Русское радио», газетами «Житомирщина», «Субота», «2000», «Факти», «Експрес», «Голос виданням «Укрінформ», газетою «Субота» та «Житомирщина», ютуб-каналом «Youthmedia».

Відділ значну увагу приділяє популяризації міста Коростеня у соціальних мережах. Так, в мережі Інтернет відділ постійно займається наповненням інформацією та адмініструванням спеціальних сторінок «Коростень офіційний», група «Коростенська міська рада» та сторінки міського голови у Facebook та Instagram, де висвітлюються офіційні новини міста та ведеться діалог із користувачами. Ведеться постійний моніторинг публікацій, які з’являються в соціальних мережах, друкованих ЗМІ та телеканалах. Протягом 2020 р. створено банери на міському інформаційному сайті:

– «Відкрите місто».
– «Особистий прийом громадян у режимі відеозв’язку».
– «Заходи запобігання коронавірусу на території міста Коростеня».
– «28 липня – День хрещення Київської Русі».
– «План новорічних та різдвяних свят».
– ХІІІ Міжнародний фестиваль дерунів – у колі друзів.
– «Гордість міста-2019».
– «Безоплатна правова допомога».

На офіційному сайті міста створено нові розділи:
«Коростенська міська територіальна виборча комісія», «Окружна виборча комісія». Надавалась допомога працівникам виконкому у перевірці електронних ключів та відділам виконкому в розміщенні інформації на міському порталі та на Порталі відкритих даних, друк посвідчень та бейджиків для працівників виконкому .

2. Поінформованість населення

Питання інформування населення про роботу органів місцевого самоврядування знаходиться на постійному контролі виконавчого комітету. Відділ бере активну участь у підготовці та проведенні прямих телеефірів з міським головою, студійних та ефірних записів, он-лайн заходах. З метою забезпечення відкритості в діяльності органів місцевого самоврядування за (січень-грудень) 2020 року проведено:
– громадських слухань та обговорень – 6,
– круглих столів – 12,
– звітів керівників структурних підрозділів перед громадою міста – 12,
– консультації, виїзні прийоми заступників міського голови – 16,
– гарячих ліній – 10,
– прямих телеефірів – 8.
Проводиться моніторинг пропозицій, запитів, що надходять від громадян міста в процесі всіх вищеназваних форм роботи взаємодії з громадськістю.

3. Друкована продукція

До всіх загальноміських заходів систематично готуються відповідні прес-анонси, прес-релізи, вітання, інформаційні матеріали для виступів, друкована продукція (буклети, брошури, вітальні адреси, листівки, флаєра тощо), соціальна реклама, сіті-лайти.
Підготовлено:
1. Макет та надруковано флаєри з інформацією про «Відкрите місто».
2. Поширено інформацію про коронавірус, виготовлено листівки для зупинок. Оформлено інформаційний стенд у холі виконкому, прес-вол для брифінгів.
3. Виготовлено макет листівок, запрошення, сіті-лайтів до звіту міського голови.
4. Підготовлено подяки міського голови та вітальні листівки місцевим ЗМІ до Дня журналіста.
5. Листівки для новорічних привітань.
6. Довідник для старост Коростенської міської територіальної громади.
7. Вітання з Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги, Днем матері, Днем міста, святом Останнього дзвоника, Днем захисту дітей, Міжнародним жіночим днем, з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, з Днем журналіста, з Днем медичного працівника, зі Святом Трійці, з Днем Конституції України, з Днем молоді, святом випускника, З днем знань, Днем підприємця, зі святом Першого дзвоника, з Днем працівників лісу, з Днем рятівника, з Всеукраїнським днем бібліотек, Днем людей похилого віку, Днем фізкультурника, з Днем бухгалтера, з Днем працівників торгівлі, з Днем профспілки залізничників і транспортних будівельників України, з Днем будівельника, з Днем Державного Прапора України, з Днем Незалежності України, Днем працівників освіти, з Днем знань, з Днем Христового Воскресіння, Вітання міського голови з Днем працівників соціальної сфери, з Днем залізничника, Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку, з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва, з Днем День Гідності та Свободи, з Днем людей з обмеженими фізичними можливостями, з Днем вчителя, Днем Захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва, з Днем працівників харчової промисловості, з 76 річницею визволення України від нацистських загарбників, З Днем автомобіліста та дорожника України, Днем працівників соціальної сфери, Днем залізничника, з Днем працівників сільського господарства, звернення міського голови з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору, з Новим Роком 2021.

8.Розроблено новий логотип ХІІІ Міжнародного Фестивалю дерунів.
9. Інформаційні матеріали та звернення з нагоди 34-ї річниці Чорнобильської трагедії.
10. Підготовлено та надіслано вітальну адресу місту Слов’янську.

11. Соціальна реклама:
Виготовлено та розміщено сіті-лайти: «Моє рідне місто Коростень», до Дня Незалежності, «Дякуємо. Підтримуємо. Допомагаємо», «З Днем Конституції України», «Відкрите місто», з Великоднем, Зі святом весни, “Гордість міста 2019″, Звіт міського голови Володимира Москаленка за 2019 рік, з Днем міста, «З Новим Роком та Різдвом Христовим», «ХІІІ Міжнародний Фестиваль дерунів», «З Днем Збройних Сил України», «З Днем Покрови Пресвятої Богородиці».

12. Прийом громадян
На виконання Закону України «Про звернення громадян» за 2020 рік до відділу інформаційно-консультативного забезпечення звернулося 4963 чол.
– відвідувачів – 2055;
– за телефонним дзвінком –2908.

На 2021 р. відділ інформаційно-консультативного забезпечення продовжить:
– практику організації і проведення прямих телеефірів з міським головою та «он-лайн ефірів»;
– випуск друкованої продукції (брошури, буклети, листівки);
– підготовку матеріалів для випуску сіті-лайтів соціального характеру;
– роботу зі структурними підрозділами виконавчого комітету
Коростенської міської ради (узгодження проведення прямих телефонних «гарячих» ліній, прес-конференцій, підготовка інформаційних матеріалів тощо);
– прийом і аналіз звернень громадян;
– інформування населення за допомогою соціальних мереж.

Начальник відділу
інформаційно-консультативного
забезпечення
                                                        Ольга ГРЕЧКО

Документи за типом
Виконавчий комітетДокументів: 1607 Усі
Регуляторна політикаДокументів: 43 Усі
Чат-бот Гаряча лінія