Звіт про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців за 2020 рік

16.11.2021 257

Звіт про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців за 2020 рік

 

 

Звіт про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців за 2020 рік

 

У своїй роботі відділ ведення Державного реєстру виборців використовує автоматизовану інформаційно-телекомунікаційну систему, яка призначена для зберігання та обробки даних, що містять передбачені Законом України “Про Державний реєстр виборців” відомості, та користування ними, створена для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України.

Станом на 31 грудня 2020 року в АІТС  “Державний реєстр виборців” по місту Коростень значиться:

 • виборців — 48949 (в тому числі: мають виборчу адресу — 47576 виборців; без виборчої адреси (вибулі) — 1365 виборців);
 • недієздатних — 78 виборців;
 • нездатних самостійно пересуватись — 493 виборці;
 • вулиць — 250;
 • будинків — 8578.

Протягом 2020 року до Державного реєстру виборців внесено 6 970 змін різного типу.

Направлено 71 запит до органу реєстрації місця проживання Коростенської міської ради щодо перевiрки та уточнення мiсця реєстрації 506 виборців; 19 запитів до Коростенського РВ УДМС щодо перевiрки та уточнення даних 88 виборців; 6 запитів до міськрайонного відділу ДРАЦС стосовно наявності актового запису про смерть 7 виборців; 16 запитів до  Державної установи “Коростенська виправна колонія (№71) щодо уточнення адреси вибуття виборців з установи виконання покарань та уточнення ідентифікаційних персональних даних — 44 виборці; 2 запити до Коростенського міськрайонного суду щодо перевірки та уточнення даних по 3 виборцях.

Опрацьовано 10 заяв виборців щодо зміни ідентифікаційних даних у Державному реєстрі виборців; одна заява — щодо включення до Реєстру; 49 заяв виборців — щодо зміни виборчої адреси.

Відповідно до 36 запитів виборців надано роздрук персональних даних, що містяться у базі Державного реєстру виборців (виборці, які звертаються з Донецької та Луганської областей).

Опрацьовано 7 запитів від Коростенського районного відділу управління Державної міграційної служби України в Житомирській області.

Відділом проводилась робота щодо перевірки та усунення неточностей у нумерації квартир виборців м.Коростень (1147 виборців).

До кабінету виборців щодо наявності особи в Реєстрі звернулось 190 виборців.

Підготовлено проєкт рішення виконкому “Про внесення пропозицій до Центральної виборчої комісії щодо ліквідації виборчих дільниць №181265, №181278 та зміну меж виборчих дільниць №181276, №181280, №181294”.

Під час виборчого процесу (місцеві вибори 25 жовтня 2020 року):

 • налагоджено взаємодію та співпрацю з суб’єктами подання відомостей;
 • вчасно опрацьовувалась інформація, надана суб’єктами подання, для формування попередніх та уточнених списків виборців;
 • відповідно до встановлених термінів здійснено друк попередніх, уточнених списків виборців та іменних запрошень;
 • здійснено передачу членам звичайних виборчих дільниць попередніх та уточнених списків виборців, а також іменних запрошень;
 • вчасно опрацьовувались повідомлення від дільничних виборчих комісій про зміни, внесені до уточнених списків виборців на звичайних виборчих дільницях;
 • відповідно до наданих рекомендацій ЦВК перевірялись на правильність  заповнення та передавались форми і протоколи до ЦВК, передбачені постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року №200;
 • працівники відділу здійснювали чергування у вихідні дні для поліпшення умов здійснення виборцями свого виборчого права та надання консультацій виборцям.

       

           Начальник відділу                                             С. Джус

Документи за типом
Виконавчий комітетДокументів: 1608 Усі
Регуляторна політикаДокументів: 43 Усі
Чат-бот Гаряча лінія